Sakal Çıkartıcı Nasıl Kullanılır ?

Sakal Çıkartıcı

Nasıl Kullanılır?

                Seyrek ve güçsüz sakallardan kurtulmak ve dilediğiniz sakallara kavuşmak için sakal çıkartıcı ürün kullanmak bu probleminizin hızlı bir şekilde ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kullanımı ise oldukça basittir ve beraberinde tavsiye edilen rutin kontrol ve temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile hızlı ve etkili bir şekilde sonuç vermektedir. Öncelikle sakallarınızın gürleşmesi ve sıklaşması için düzenli olarak yapmanız gerekenlerden bahsedelim.

  • Cildinizi, seçtiğiniz kaliteli bir peeling ürünü ile düzenli olarak temizleyin. Bu işlemi haftada bir kez uygulamanız yeterlidir ve bu işlem sayesinde yüzünüzdeki ölü derilerden düzenli olarak kurtulursunuz ve gözeneklerinizin açılmasına fırsat vermiş olursunuz. Aynı zamanda da yüzünüzdeki derinin daha sağlıklı ve taze kalmasını sağlarsınız.
  • Günde iki defa yüz temizleme jeli ile yüzünüzü temizleyin.
  • Düzenli olarak okaliptüs yağı kullanın. Pamuk yardımıyla yüzünüze günde 1 defa uygulamanız yeterlidir.
  • Vitamin desteği alarak hem sakallarınızın hem de cildinizin sağlığına kavuşmasına yardım edin. Bunun için doktorunuzla görüşmeniz önerilmektedir.
  • Stresten uzak durun ve bu sayede hormonlarınızın zarar görmesini engelleyinç
  • Son ve en önemli olarak ise sakal çıkartıcı ürünümüzden düzenli olarak günde 1 defa kullanın. Ürünü haricen, temiz cildinize uygulayın. Düzenli olarak tıraş olmak bu aşamada sakal çıkartıcı ürünün deri tarafından daha etkili bir biçimde emilmesine ve sakal köklerinin daha verimli bir şekilde beslenmesine neden olmaktadır, bu nedenle tavsiye edilir. Düzenli kullanımda 1 ayın sonunda sakallarda gürleşme ve sıklaşma görülmektedir.