SAKAL ÇIKARMA İLACI

Dünya genelinde erkeklerin sakal çıkma yaş oranların 12-15 arası olarak öne sürülmüştür tabi ki bu süreç içinde sakalları geç çıkan nadir kişiler çoğunlukta genetik olarak gözükmesi de ayrı bir konu ve bu sorunların genç yaşlarda bir rekabet olduğu için gençler arasında erken yaşta psikolojik baskıya da sebep olmuş oluyor. Peki sakal çıkarma için ne önerilir ya da neler yapılması gerekir diye sorarsanız birçok farklı yolları vardır bunlardan birkaçı;

Sakal bölgesine masaj yapma gün içerisinde birkaç defa yanak bölgesine masaj yaparak dairesel hareketler ile sakallarınızı harekete geçirme ve basınç ile düzenli olarak bunu uygularsanız sakallar aktifleşir. Bu etki ile sakalların aktif haline getirmek denir.

Sakal çıkarıcı ilaçlar için ise doğal birleşenler ve bitkisel özlerin bir araya gelmesi sonucu üretilen ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Kimyasal içerikli ürünlerin yüzünüze kalıcı hasarlar vererek bir ömür bunun etkisi altında kalabilirsiniz. İçinde yer alan ürünlerin dikkatlice okunması ve araştırılması gerekir hatta uzman hekimler tarafından gözetim ile ya da önerilen ürünleri kullanım talimatlarına yönelik kullanırsanız sizin açınızdan ve sağlığınız bakımdan daha etkili olur. Sakal çıkarıcı bitkisel ve doğal özlerin yan etkisi genellikle görülmediği ve düzenli uzun soluklu kullanıldığında sizlerde kısa bir süre zaman zarfı içinde etkisini görerek hevesinizi mutluluğa ve güze bir sakala dönüştürebilirsiniz.

Doğru ilaç seçildikten sonra ayrıca doğru beslenmenin de faydası var sakalların çıkmasında o yüzden B vitamin çoğunlukta gıda takviyesi alarak bu etkiyi kendi lehinize çevirebilirsiniz. İçinde yer alan özlere dikkat edildikten sonra ve uygun kullanma periyotları sayesinde kullanım sürecinde ayrıca önemlidir istikrarlı olduğunuzda sakalların çıkmasını teşvik eder ve onların çıkmasına yardımcı olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir